اخبار

طبیعت گردی

طبیعت گردی

طبیعت گردی

طبیعت گردی

 1. طبیعت گردی را می‌توان یکی از روش‌های مختلف سفر تعریف کرد. شما به عنوان یک گردشگر طبیعت‌گرد، تصمیم می‌گیرید به گونه‌ای سفر کنید که به طبیعت احترام بگذارید و در تخریب آن سهیم نباشید. اگر به طبیعت و گردش در آن علاقه دارید، پس باید برای حفظ این سرمایه خدادادی، تلاش کنیم، نه اینکه به آن آسیب بزنیم.علاوه‌براین.
 2. بخشی از حفاظت از محیط زیست و درک نیازهای مردم محلی در منطقه است. بنابراین شما می‌توانید به بهبود کیفیت زندگی آنها کمک کنید. nature tour همچنین شامل یادگیری بیشتر درباره تاریخ شهرهای دیگر و حفظ نشانه‌های تاریخی است. این رشته صرفا تجربه بازدید از یک مکان نیست. برعکس، این اتفاق زمانی می‌افتد که شما از نظر اجتماعی مسئول فرهنگ و ماهیت مکان بازدید شده باشید. برخی مناطق ذاتا شکننده هستند و هر نوع زباله‌زایی ممکن است عواقب زیادی را به دنبال داشته باشد. با کمال تاسف، فقط محیط زیست است که هزینه‌های هنگفتی را متضرر می‌شود

اهمیت 

 1. وقتی به لذت‌های ماجراجویی در سفر فکر کنید، اغلب سفرهای هیجان‌انگیز به مکان‌های زیبا و مناسب به ذهنتان خواهد آمد. غذاهای بی‌نظیری که در خانه نمی‌یابید و دیدار با افرادی بسیار متفاوت از آنها که به دیدنشان عادت کرده‌اید.
 2. طبیعت گردی به شما این امکان را می‌دهد کنار یادگیری حقایق درباره مکان‌های مختلف، کارهای دیگری هم انجام دهید. برای مثال اجازه می‌دهد تا خود را در فرهنگ و سبک زندگی دیگران غوطه‌ور کنید. این امر می‌تواند تاثیرات ماندگاری بر جای بگذارد که فراموش‌نشدنی هستند.

وسایل و لوازم مورد نیاز 

 1. در اینجا لیستی از مواردی که ممکن است برای سفر به آنها نیاز داشته باشید آورده شده است. نیازی به جمع‌آوری همه موارد ذکر شده نیست. فقط موارد ضروری خود را بردارید. این لیست فقط برای کمک حافظه شما است. لطفا سعی کنید استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف را به حداقل برسانید. با این کار به طبیعت کمک خواهید کرد.

لوازم موردنیاز پناه‌گاه و خواب:

 1. چا درمسافرتی
 2. پارچه برای زیرانداز
 3. سایه‌بان، طناب، میله
 4. چکش
 5. حصیر برای ورودی چادر
 6. جارو خاک‌انداز
 7. کیسه خواب
 8. ملحفه، پتو
 9. تشک بادی، برزنت
 10. بالشت خواب
 11. جعبه کمک‌های اولیه
 12. چراغ قوه
 13. قطب‌نما
 14. لوازم شخصی مورد نیاز:
 15. حوله و پارچه
 16. صابون و شامپو
 17. مسواک و خمیر دندان
 18. خوشبو کننده
 19. برس و شانه
 20. محصولات زنانه
 21. دستمال توالت
 22. داروهای شخصی
 23. دوربین عکاسی
 24. دوربین دو چشمی
 25. لوازم مورد نیاز برای پخت و پز:
 26. بطری آب
 27. یخ و یخدان
 28. اجاق گاز با سوخت
 29. کبریت و فندک
 30. زغال سنگ و هیزم
 31. کباب پز
 32. بشقاب و کاسه
 33. ظروف پلاستیکی
 34. فویل آلومینیوم
 35. کیسه‌های زباله
 36. مایع ظرفشویی
 37. روغن پخت و پز

یکی از بزرگ‌ترین لذت‌های سفر، تجربه زیبایی بی‌نظیر محیط‌های طبیعی در سراسر جهان است. متاسفانه وقتی ترافیک گردشگران در مناطق شکننده و حساس زیاد شود، می‌تواند بر اکوسیستم تاثیر منفی بگذارد. در تورهای ادونچرینگ بازدیدکنندگان می‌توانند ضمن ارتقا سطح حفاظت از محیط‌های در معرض خطر، تجربه کسب کنند و از سفر لذت ببرند. با این حال، این بخش از سفر هر دو اثر منفی و مثبت را دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *